Agent Vânzări Call Center

Job description

Ne mărim echipa de vânzări! 😁

Suntem o echipă dinamică în care vei găsi un mediu de lucru performant, dar și provocator, unde te vei putea dezvolta profesional și personal. Apreciem oamenii orientați spre acțiune, cu încredere în forțele proprii și care au inițiativă, dar suntem alături de colegii noștri oricând au nevoie. 😊

Suntem potriviți pentru tine dacă:

  • Știi să folosești OFFICE 365 și un CRM online;
  • Știi să vorbești și să scrii corect gramatical;
  • Vorbești elocvent, ești punctual(ă);
  • Ai spirit de observație și viteză de reacție;
  • Ai deschidere către Social Media și către educare profesională continuă;
  • Ai experiență pe un post similar de minimum 6 luni.

Ce responsabilități vei avea?

  • Contactarea clienților;
  • Prezentarea serviciilor;
  • Realizarea planului individual;
  • Prezentarea raportului zilnic de activitate;

Obiceiurile noastre:

  • Ne place cafeaua;
  • Ne plac florile;
  • Mâncăm împreună;
  • Nu stăm peste program, nu muncim în weekend;
  • Avem o ședință zilnică de 15 minute;
  • Nu întârziem;

Locatie:

Ploiești, Strada 13 Septembrie nr.19

Tipul jobului

Full-time

Salariu

1.400 lei + bonuri / lună